O nas

O Naszej firmie i naszych ułsugach: Jesteśmy Wrocławską firmą zajmującą się profesjonalnym montażem instalacji (anteny satelitarne) do odbioru telewizji satelitarnej i naziemnej. 
W zakresie naszych usług znajdą Państwo oprócz montażu anten satelitarnych, także montaż instalacji zbiorczych, internetu oraz projektowanie .
 Działamy na rynku już od 10 lat, dzięki czemu możemy poszczycić się ogromnym doświadczeniem, pozwalającym realizować nam nasze usługi w sposób profesjonalny.
 Posiadamy liczne certyfikaty, kursy oraz uprawnienia, co stanowi o naszym fachowym przygotowaniu. 
Naszym Klientom gwarantujemy, że wszelkie zlecone nam prace wykonamy szybko i niezwykle dokładnie, ponieważ w naszej pracy korzystamy z profesjonalnych urządzeń pomiarowych, umożliwiających wykonanie usługi niemal w każdych warunkach. 
 Nasza firma realizuje wszystkie otrzymane zlecenia na najwyższym poziomie, niezależnie od tego czy dotyczą one prac w dużych przedsiębiorstwach, czy u Klienta prywatnego. 
Zawsze działamy solidnie i rzetelnie, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Zakres prac i termin ich realizacji ustalamy z Klientami indywidualnie, ponieważ każde zlecenie wymaga zastosowania innych rozwiązań technologicznych. Jesteśmy także otwarci na wyzwania i chętnie przyjmujemy nietypowe zlecenia, oferując nasze autorskie rozwiązania. Naszym Klientom zawsze proponujemy korzystne warunki współpracy, uwzględniając możliwości domowego budżetu.Podane ceny przez telefon są cenami orientacyjnymi i nie stanowią ofery handlowo-usługowej. Dokładne koszty oraz specyfikacja usług jest ustalana na miejscu indywidualnie u klienta przed rozpoczęciem prac. Gwarancja jest udzielana tylko wtedy, gdy nasza firma dostarcza 100% sprzętu instalacyjnego do danej usługi oraz instalacja w całości zostanie wykonana przez naszą firmę. Copyright ©2020 Miro-Sat, All Rights Reserved.